Teadusetendus igale sünnipäevale

headerIga-aastased laste sünnipäevad on saanud paljudele vanematele parajaks peavaluks. Pidu võiks ju iga aasta olla parem kui varasemalt ning enamasti on just emad-isad need, kelle ülesandeks jääb kogu ürituse kava väljamõtlemine. Tänapäeval läheb aga peo sisustamine ja laste kaasamine üha raskemaks, kuna mängulistel tegevustel tuleb konkureerida üha atraktiivsemaks muutuva nutikeskkonnaga.

 

OÜ Kolm Põrsakest pakub lapsevanematele meeldejääva sünnipäevapeo korraldamiseks abikäe. Sisustame lapse sünnipäev vinge teadusmaagiaga, mis on ühtlasi nii hariv kui ka lõbus. Põrsakesed toovad soovi korral teaduse lausa koju kätte ning oma 4-aastase staaži ja rohkema kui 1000 tehtud  etendusega teame, mil moel tuua sära iga lapse silmadesse. Meie suurimaks eesmärgiks on alati olnud kasvatada lapses uudishimu meid ümbritseva maailma vastu, seetõttu teemegi esmapilgul raskena tunduvad füüsika ja keemia põhitõed lihtsalt ja mänguliselt arusaadavaks ka kõige pisematele. Kas pilved maitsevad nagu suhkruvatt ja kuidas need õieti taevasse saavad, mis imeloom on gravitatsioon, kas leek on ainult ühte värvi – nendele ja paljudele teistele küsimustele leiame etendustel vastuse. 45 minutit on täidetud erinevate vingete teaduskatsetega ning kunagi ei tea, mil ühel hetkel võib kogu põrand mattuda maagilise uduga. Teaduspisikuga nakatumine on garanteeritud.

Tulles vanematele veelgi rohkem vastu, pakume lisaks 45-minutilisele teadusetendusele võimalust sisustada ka terve sünnipäev. Teadusteemalise peo jooksul hoolitsevad meie kogenud esinejad selle eest, et tähtpäev mööduks lastel põnevalt ja lõbusalt. Mängime vahvaid mänge ja anname lastele võimaluse muutuda väikesteks teadlasteks. Vanematel piisab jääda vaid tagaplaanile ja nautida pidu sama palju kui lapsed seda teevad. Teeme koostööd ka OÜ Rannikupeoga, kelle eesmärgiks on täita kõigi laste kõhud hea ja paremaga, kuid kuna tegemist on ikkagi teadusteemalise sünnipäevaga, siis loomulikult on ka söögil teadusmaik juures.

Lisainfo: http://kolmporsakest.ee/lapse-sunnipaev/

1 2 3

Põrsakesed on oma südameasjaks võtnud eesmärgi muuta Eesti haridusmaastikku ning korraldades  teadusringide 80-s Eesti lasteaias, jõuame sellele eesmärgile samm-sammult lähemale. Meie jaoks on tähtis, et lapsed julgeksid küsida küsimusi, panna kahtluse alla paljud teadatuntud põhitõed ning tunda, et nende tegevusest sõltub tulevikus palju. Ainult nii suudame muuta oma ühiskonda paremaks, sest tänased lapsed on homsed maailmamuutjad.

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.