Eesti Raadio Laste Laulustuudio kutsub maikuus vastuvõtukatsetele 6-16-aastaseid lapsi!

Stuudio võtab ka sel kevadel vastu uusi lauljaid ettevalmistuskoori, mudilaskoori, lastekoori ja tütarlastekoori.

Meie ettelaulmised (vana Raadiomaja, Kreutzwaldi 14) on:

  • kolmapäeval 22. mail
  • pühapäeval 26. mail
  • kolmapäeval 29. mail

Palun kindlasti ettelaulmisele eelnevalt registreeruda ja teatada sobiv päev aadressil kaie.tanner@kooriyhing.ee või telefonil 51 44 301 hiljemalt 15. maiks või üks nädal enne soovitud katsete päeva (aga mida varem, seda parem)!

Kui Sinu lapsele meeldib:

  • laulda, tantsida ja esineda ning ta tahaks seda õppida võimalikult hästi tegema,
  • leida uusi sõpru ning teha nendega koos muusikat,

siis ootame teid katsetele!

Stuudios õpetavad lapsi Kadri Hunt (peadirigent), Kaie Tanner (dirigent), Märt Agu (tants), Anu Aimla (hääleseade) ning Inta Roost (solfedžo). Tunnid toimuvad ettevalmistuskooris kord nädalas, teistes koorides kaks korda nädalas. Kooride tööks on kontserdid, vahvad muusikaprojektid, festivalid, konkursid ning Eesti lastemuusika salvestamine.

Raadio Laste Laulustuudio traditsiooniks on saanud kontserdid koostöös Jazzkaare ja Tallinna vanalinna päevadega, koostööd on tehtud ka Eesti Kontserdi ja Viru Folgiga.

Oleme rõõmsad, et oleme saanud esineda koos mitmete tunnustatud muusikutega: Eeva Talsi, Birgit Sarrap, Ott Lepland, Tõnis Mägi, Siim Aimla, Maarja-Liis Ilus, Maria Listra, Ivo Linna, Hanna-Liina Võsa, Liisi Koikson, Helin-Mari Arder, Hedvig Hanson, Jarek Kasar jt.

Stuudio koorid on esiettekandele toonud mitmete eesti heliloojate teoseid: Margo Kõlari “Ave Maria”, Kadri Hundi “Sõna vägi”, Riho Esko Maimetsa “Angele Dei”, Veljo Tormise “Seitse leelot lastekoorile” jt. Salvestatud on 17 CDd ning auhindu võidetud mitmetel rahvusvahelistel konkurssidel.

Kontsertreisid on laululapsi viinud ka Eestist kaugemale: Hispaaniasse, Iirimaale, Inglismaale, Itaaliasse, Jaapanisse, Luksemburgi, Lätti, Norrasse, Poolasse, Prantsusmaale, Rootsi, Saksamaale, Soome, USAsse, Venemaale jne. Oleme edukalt osalenud mitmetel rahvusvahelistel konkurssidel ja festivalidel ning alates 2007. aastast rõõmuga kaasa teinud ka kõigil laulupidudel.

Lisainfo: http://err.ee/laululapsed

https://www.facebook.com/raadiolaulustuudio/

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.