Aktiivsünnituseks ettevalmistav jooga

18

Uus oktoobrist 2016!

Kassitoome naabruses Tähtvere Avatud Naistekeskuses Näituse 3:

AKTIIVSÜNNITUSEKS ETTEVALMISTAV JOOGA

ESMASPÄEVITI 18.00-20.00

NELJAPÄEVITI  13.00-15.00

5 €/kord

Aktiivsünnituseks ettevalmistav tund koosneb meditatsioonist koos hingamisõpetusega ning joogal põhinevatest keskendumis, venitus- ja lõdvestusharjutustest. Tunnis käsitletakse erinevaid lapse ootamise, sünni ja sünnijärgse ajaga seotud teemasid.

Selga midagi mõnusat, millega mugav rätsepas istuda ja täiskükki teha. Kohapeal on võimalus riideid vahetada, kui tuled ametlikumat riietust nõudvast kohast.

Aktiivsünnitus pole midagi uut, see on lihtsalt sobiv viis kirjeldada loomulikku sünnitust ja sündi. Aktiivsünnituse peamised tunnused on tugev tahe, lõõgastunud keha ja avatud meel. Aktiivsünnitus sisaldab teadmisi normaalse sünnituse füsioloogiast, hingamisest, asenditest, massaažist, vees lõdvestumisest, täiendteraapiatest.

Tundi võib tulla juba esimestest raseduspäevadest, isegi allest last planeerides. Oleks hea, kui jõuaksid harjutusi tegema hiljemalt 2 kuud enne oodatavat sünnitust. See on aeg Sulle ja Sinu lapsele, süüvimaks endasse ning koos olemiseks.

Koos naisega on tundi oodatud ka mees (või toetaja), kes tahab sünnitusele kaasa minna, teada normaalse sünnituse füsiloogiast ja kuidas sünnitavat naist toetada.

Ootan kõigilt tagasisidet pärast lapse sündi, kirjutage ning tulge oma lapse sünnilugu rääkima pool tundi enne tunni lõppu!

Ette registreerima ei pea. Tule lihtsalt kohale!

Tunde teeb Mari Hanson
marihanson555@gmail.com
sms 53802332

 


Kontakt

sms 53802332
marihanson555@gmail.com

Kuidas lisada teenust?

Firma andmete uuendamiseks või lisamiseks saada kiri info@perekool.ee.

Samas piirkonnas

Artikleid samal teemal