Foorumid ›› Ooteaeg ›› Rasestumine ›› kathy88 ja paikesejanku77
kathy88 ja paikesejanku77
Postitas: katakiisu | 04/05/2011 19:22
      

Jagage oma kogemusi, mida erilist tundsite või tähele panite peale siirdamist oma keha käitumises. Kathy88 sul reedel veretest, kas oled kodust rasedustesti ka teinud. Rääkige kõigest ühesõnaga:D mida olete täheldanud.

Tsiteeri Vasta Muuda Kustuta LaidaKiida|Hinne: 0%
Postitas: paikesejanku77 | 04/05/2011 20:49
     

:)
täna olid kõhus torked ja kõrvetav tunne, reaalselt peakski pesastumise aeg olema. loodan, et need tundemärgid ongi pesastumisest :)
eelmisel korral oli sama tunne, et torkis ja kõrvetas, ühtlasi muutusid rinnad järjest valusamaks ja kõhus olid ebamäärased valud. praegu midagi muud tunda ei ole. ma ikka loodan, et nüüd õnnestus :)
ma ilmselt teen nädala pärast koduse testi, nagunii ma ei jõua veretest ära oodata ;) tõenäoliselt testin kolmapäeval...
peale siirdamist tuleks esimesed kolm päeva võimalikult rahulikult veeta, sest sel ajal toimub pesastumine. soovitatakse süüa ka värske ananassi, pidavat hästi mõjuma. eks ole siis varsti näha, kas need asjad on positiivselt mõjunud :)

Tsiteeri Vasta Muuda Kustuta LaidaKiida|Hinne: 0%
Postitas: kathy88 | 05/05/2011 08:41
     

ma ei julge vist hommegi testi teha, samas sai täna alles nädal siirdamisest. Aga esimesed päevad torkis päris korralikult, nüüd vähem aga kõht selline hell. Väike punn on ette tulnud, õhtuti tundub nagu 3 kuud oleks, hommikul on väiksem, kehakaalu ka juures 2-3 kg.Rinnad on meeletult valusad, nibud on suurenenud:)Paar hommikuti isegi oksendanud (kuigi väike külmetus ka ), lõhnad teravad, ükspäev ei talunud šašlõkki lõhna ega suutnud süüa , mis on minu puhul imelik. Väsin suht kiiresti. Kohv ei ole enam nii hea jne:) aga ma olen ka nende kohtade pealt tõeline naine ja oskan väga hästi asju ette kujutada:) aga eks tuleb homme see veretest ära teha, kell 1 peaks vastuse saama, samas ma ei ole kunagi raseduse puhul veretesti teinudki...:)ja paikesejanku 77 olen su nõuandeid järginud, üritanud ananassi ja granaatõuna erinevatel viisidel tarbida....:)

Tsiteeri Vasta Muuda Kustuta LaidaKiida|Hinne: 0%
Postitas: katakiisu | 05/05/2011 09:31
     

paikesejanku77 ja kathy88 nii vahva lugeda, kuidas te midagi kogete. Ma nii loodan, et Teil mõlemal õnnestub.
Ma siis täna muretsen endale vajalikke toidulisandeid :D ananassi- ja granaatõunamahla ja kui võimalik siis värskel kujul. kahty88 loodan, et sa saad homme rõõmusõnumeid:)
Kui ma eile õhtul lõket tegin, siis kurg jalutas kartulimaa otsas, kuskil 5m kaugusel minust. Ta sositas, et tal on selleks kevadeks palju-palju üllatusi varuks:D

Tsiteeri Vasta Muuda Kustuta LaidaKiida|Hinne: 0%
Postitas: paikesejanku77 | 05/05/2011 10:14
     

ma nägin ka eile kurge ;) huvitav on, et see kure-teema on ikka nii külge jäänud ja iga kord, kui kurge näen, siis mõtlen vaid üht mõtet :)
kathy88 on ilmselt rase :) no nii selged vihjed on selleks juba olemas.....hoiame siis hästi kõvasti pöialt :)

Tsiteeri Vasta Muuda Kustuta LaidaKiida|Hinne: 0%
Foorumid ›› Ooteaeg ›› Rasestumine ›› kathy88 ja paikesejanku77

Vasta teemale


Statistika:

Kasutajaid lehel: 192
Moderaatoreid lehel: 1

Tänaseid postitusi: 1818
Uusi teemasid foorumis: 69