Artiklid Vaata kõiki >

Mida peidab kaugsuhe?

Allikas: Internet Tänases Eestis on paljud pered seisus, kus üks vanem töötab kodunt kaugel – Tallinnas, Soomes, Norras, Hiinas. Teemad, mis sellise elukorraldusega tekivad, jäävad igapäevaselt kooselavatele inimestele sageli mõistetamatuks. Paarisuhtes kuhjub teise poole äraolemisel lugematu hulk pisiasju, mis hoolimata Loe edasi >

Märksõnad Vaata kõiki >

Videod Vaata kõiki >

Featured Video Play Icon

Beebipäevik: Esimene päev peale sünnitust

Stina, Reigo ja pisibeebi on nüüdseks saanud natuke aega teineteisega tutvuda ja harjuda. Siin ta on – meie loo peategelane Anne Sophie! Stina ja Reigo olid enne sünnitust perekooli loengutes käinud ja Reigo üldiselt teadis, mis teda ootab. Praktikas suutis Loe edasi >

Uued Foorumi teemad

30-päeva väljakutse? Selgitage lühidalt palun. Kas teil on selliseid tuttavaid….

Replies: 30

Kes vastavad teile mis siis ‘mis on siis. Kas lihtsalt mina ei ole sellega harjunud või ongi selline kõneviis normaalne ?

Kuidas tänada arsti?

Replies: 8

Kui siin liigub mõni arst või med.töötaja, siis paluksin nõu. Kuidas tänada arsti ja temaga koos töötavat õde?

Nimelt, sain hiljuti nii meeldiva “teeninduse” osaliseks, et olen siiani jahmunud. Olen harjunud nähvavate ja kõrkide med.töötajatega, aga seekord oli nii, et … kabinetist välja astudes olin lausa vapustatud.

Tegemist oli ühe uuringuga, mis kestis ca 0.5 h, millele mu raviarst oli mind saatnud.

Ausõna, olin nii positiivselt üllatunud, et tahaks või tagasi minna 😀

Ometi kord valgustatakse ka teist poolt

Replies: 71

http://ekspress.delfi.ee/kuum/tartu-ulikooli-ahistamisskandaali-teine-tahk-seksvideo-soimukirjad-ja-tapmisahvardused?id=77300522

Noh, feminatsid ja võrdõiguslased, lugege. Mis teie vägev intuitsioon nüüd ütleb selle peale?

Naine teatas, et ostab vibraatori

Replies: 11

Abielus oleme olnud 9a, koos kokku vast paar aastat juurde. 1 laps, pubekas veel pole.

Kas peaksin millegi suhtes tähelepanelik olema või on see normaalne?

PERH – kas see ükskord valmis ka saab?

Replies: 7

Olen viimase 4-5 aasta jooksul seal regulaarselt käima pidanud ja see remont ja ehitus on lõputu. Minu mäletamist mööda oli juba 5 aastat tagasi seal esiukse juures ja fuajees mingi remondiseisund ja nüüd üllatusin, et ikka veel?
Tohutu koridoride labürint ja segane registratuuride süsteem – ka noor ja terve peab pingutama, et üldse aru saada, kuhu minema peab.
Kohutavalt vaevaline on sinna majja sisse pääsemine, võtab tervedki võhmale, haigetest jõuavad sinna vist tõesti vaid väga tugevad. Mõned aastad tagasi käisin oma isaga seal ja nüüd meenus kui hädas ma olin tookord. Isa käia ei jõudnud (vähk), autoga uksele ligi ei saanud, isegi peatuda pole seal korraks kuskil. Seal läks kahte abilist vaja – üks aitas isa autost haiglasse sisse, teine läks parkimiskohta otsima (jah teisest Eesti otsast tulles on autoga tulemine paratamatu “luksus”)
Täna nägin, kuidas üht vaevu liikuvat memme samamoodi kohale toodi. Kellel pole abistajaid, see sinna majja lihtsalt ei pääsegi.
Kohutavalt inimvaenulik ja närvilise õhkkonnaga ülerahvastatud majamonstrum.

Tüdrukul (11a) – kas enne menstruatsiooni tunnuseid? Bakteri kohta küsimus ka

Replies: 11

Tere,

sooviks küsida pisut pikemalt nõu.

Tütar, 11a. Areneb füüsiliselt vanusele kohaselt ja esimesed kasvutunnused olemas (rinnad, karvakasvu intensiivistumine). Menstruatsiooni ei ole alanud. Aga nüüd viimased nädalad on olnud kimpus täiesti ebamääraste alakõhuvaludega, kirjeldab nagu oleks raske, ebamugavustunne, mõnikord torkiv tunne alakõhus, mõnikord nagu pissihäda kogu aeg. Samuti on pisut suurenenud voolus, selliselt, et teda väga häirib, et peab käima WC-s tihti pühkimas.

Pisut siis selgituseks ka, et milles minu mure seisneb – viimastel aastatel on olnud meil probleeme mittesobivate bakteritega (e-coli ja streptokokk), siis saanud ka paar-kolm korda antibiootikumi ravi. Peseb korralikult, hügieeniga on kõik ok ja arsti poolt soovitatud vastavate apteegivahenditega, kasutab vaid puuvillast pesu, aga arsti sõnul on lihtsalt füsioloogiliselt vastuvõtlikum tundub.

Eelmise aasta lõpus olime hädas suure voolusega – läksime arstile ja võeti tupeproov ja minu shokiks selgus, et tegemist streptokokiga – kuid paraku selle halvaga (Streptococcus pyogenes) – raviks sai antibiootikumiravi 10 päeva ja tugev vesitsus lõppes ning enesetunne paranes. Arsti sõnul see paha bakter pidavat olema sage pre-puberteediea vaginaalse põletiku tekitaja ja peale antibiootikumi ravi rohkem muretsema ei pea. Kindlasti mõistate aga arvestades bakteri olemust minu hirme, tunnet ja edasist muret, et kas ikka on kõik korras ja kas ikka saime lahti jne.

Ja siis nüüd on tekkinud tütrel sellised ebamäärased valud alakõhtu, õrn voolus (ei ole küll nii tugev nagu bakteriga oli), torkiv tunne alakõhus jne, millest siis kirjutasin. Kaasas käib ka väsimus, nõrkus, isegi selline jõuetus lausa. Ühel päeval hakkasid käed ja jalad värisema lihtsalt, ja tekkis nõrkus lapsel.

Helistasin arstile, sest hirm on ikka sees, et see kuri bakter pesitseb edasi ja ehk tekitab midagi hullemat, aga arst arvas, et tegemist võib olla ka tavalise kasvuga – st puberteedieas, enne esimese menstruatsiooni algust suureneb ka tavapärane voolus. Aga need valud, torked? Selle kohta ei osanud midagi öelda, aja saaksime arstile alles aprillis (järjekorrad on nii pikad günekoloogile). Vajadusel lähen ka tasulisse lapsega, aga kuna iga käik günekoloogi juurde on olnud igakord meeletult raske lapsele, siis mõtlesin, et uurin ka siit – kas kellegi tütar on sarnases vanuses enne menstruatsiooni algust tundnud samuti midagi sellist alakõhus? Mulle endale meenutavad need tunnused seda kui tundsin raseduse ajal kuidas emakas venis (torked ja ebamäärane valu).

Lisaks – kas on kellegi tütrel olnud sama lugu selle halva bakteriga, kas saite kohe esimese korraga lahti või peaksin ikkagi pisut rohkem muretsema? Mulle endale tundub, et arst võttis selle bakteri olemasolu kuidagi kergelt, aga ei oska ise ka midagi rohkemat teha:(

Tänan!

Avastati seitse uut planeeti ja kolmel neist on elu!

Replies: 5

Uskumatu aga tõsi, et eksiseerib veel teinegi päikesesüsteem mis
On 40 valgusaasta kaugusel ja lausa kolm planeeti mis on väga sarnased meie planeedile. Niisiis tulnukad on olemas ja neil on juba ammu olemas tehnika, millega meid külastada.

Kas Eestis meeshoorasid ka leidub?

Replies: 23

Naisprostituudid on vana teema aga kas keegi teab, kas Eestis mehi, kellele saab helistada, kui näiteks üksik naine tahab intiimset lähedust tunda ja seda ka saab (heal tasemel)? Selliseid mehi, kes “võtavad vastu” ükskõik milliseid soovijaid (mitte ainult noori ja ilusaid) ning ka “tunnevad oma tööd”?
Ma ei mõtle mingeid wannabeesid ja omast arust kõvu mehi.

Kust leiaks koristaja, kes koristaks ca 3h korraga paar korda kuus?

Replies: 6

Kust leiaks koristaja, kes koristaks ca 3h korraga paar korda kuus? Koristusfirmad küsivad 50m2 eest ulmelised summad ca 50-75euri. Ehk koristaja palk oleks siis 15-20 euri tunnis? 😀 Arusaadav, et firmal ja vahendal on oma kulud, aga ega ei olegi soovi maksta firmale, vaid inimesele otse.

Perekooli foorumisse